دوره آموزشی انگلیسی در تجارت

امروزه برای ارتقا سطح تجارت ما نیاز به ارتباط با دیگران در سایر کشور ها و داشتن حضوری موثر در کنار آنان داریم، تجارت جهانی روز به روز در حال توسعه است و به همان میزان ارتباطات بروزن مرزی ما، زبان انگلیسی را زبان گفتگو و تجارت و همچنین زبان فناوری می نامند و این زبان ابزاری قدرتمند، موثر و مشترک برای برقراری ارتباط با دیگران است به همین خاطر بهره مندی از مهارت کافی به جهت برقراری ارتباط بهتر و همچنین توسعه آن باعث خواهد شد تا شما همواره به اطلاعات و دانش روز دنیا قبل از دیگران دسترسی داشته باشید.

اگر میخواهید که در زمینه های تجارت و بازرگانی و یا هر زمینه دیگری ارتقا پیدا کنید لازم است که به زبان انگلیسی کاملا مسلط باشید، بر هیچ کس پوشیده نیست که تجارت بین الملل و حضور در بازارهای جهانی نیازمند تسلط به زبان انگلیسی می باشد، نباید فراموش کنیم که ما در یک دهکده جهانی به سر می بریم و اگر قصد داریم که نقش ارزشمندی در توسعه آن داشته باشیم می بایست به زبان آن نیز مسلط باشیم تا بتوانیم به راحتی برای برقراری ارتباطات سودمند و تجارت آگاهانه اقدام کنیم.

در این راستا گروه مشاوران مدیریت بهسا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی با رویکرد کسب و کار و تجارت بین المللی نموده است تا بتواند به شما در کسب مهارت های لازم برای ارتقا سطح زبان انگلیسی در تجارت و کسب و کار یاری رساند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای تجارت در 5 سطح از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد.

در این دوره ها علاوه بر بالا بردن سطح چهار مهارت های اصلی زبان انگلیسی و همچنین آموزش انگلیسی در سفر، آموزش لازم جهت شرکت در سخنرانی ها، سمینارها، جلسات و گفتگوی تلفنی و حضوری و مذاکره و گفتگوی آنلاین نیز پرداخته می شود.

همچنین این دوره ها ها دارای بخش ها متنوعی از موضوعات مرتبط با کسب کار است که شامل مباحث گوناگونی از جمله: راهنمای مشاغل مختلف، استخدام، محصولات،کالاها و خدمات، سفرهای تجاری، کارهای تیمی، ارتباطات و ... می باشد.

 

 

                                           برای نمایش جزئیات برگزاری دوره ها روی عنوان هر دوره کلیک کنید.                        

دوره Business Result سطح Elementary

دوره Business Result سطح Pre intermediate

دوره Business Result سطح Intermediate

دوره Business Result سطح upper intermediate

دوره Business Result سطح Advanced