مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

 

آنچه امروز می تواند بیش از نوع کالا، خدمات و تجهیزات استفاده شده در تولید و یا ارائه خدمات و یا حتی کیفیت در میزان فروش شما نقش داشته باشد برند یا نام تجاری شماست، بسیار دیده شده که صاحبان تجارت اعم از کارخانه، فروشگاه، یا ارائه دهندگان خدمات در صورت نیاز به فروش واحد تجاری خود چیزی بجز ساختمان، تجهیزات مستهلک بدست نمی آورند. اما سوی دیگر شرکتهائی وجود دارند که در هنگام خرید و فروش سهام آنها نگاهی به میزان املاک و یا تجهیزات آنها به صورت صرف نشده و بیش از اینها نام تجاری یا برند آنهاست که میزان قیمت را برای مشتری مشخص می کند، شما می توانید با کمک از مشاورین ما در حوزه برندینگ، نام تجاری خود را ایجاد نموده و از روشهای مختلف ارتقا برند و تثبیت آن در اذهان استفاده نمائید.

آنچه برای تبدیل نام تجاری شما به یک برند معتبر نیاز است، اعم از تحقیق و برنامه ریزی و تدوین استراتژی برندینگ و روانشناسی مشتریان و هویت بخشی به برند شما بر اساس تاثیری که باید بر ذهن مشتری گذاشته شود مراحلی است که گروه مشاورین مدیریت بهسا در حوزه مشاوره برندینگ چه بصورت مشاوره ای و چه اجرایی در اختیار مشتریان قرار می دهد.
خدمات ما در این زمینه برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک قابل ارائه بوده و شما می توانید در زمانبندی مشخص نام تجاری خود را به یک برند معتبر تبدیل نمایید.

واحد برندینگ این خدمات را به شما ارائه می دهد:                                                                                                                                                                                                              
 

مشاوره برندینگ بهسا  نامگذاری بر اساس استراتژی های سازمانمشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ بهسا  استراتژی راهبردی برند

مشاوره برندینگ بهسا  طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند

مشاوره برندینگ بهسا  تدوین محتوا و روشهای ارتقا برند

مشاوره برندینگ بهسا  تقویت برند و افزایش نفوذ برند در اذهان

مشاوره برندینگ بهسا  انتخاب روش تبلیغات و استفاده از مزیت های رقابتی در تبلیغات

مشاوره برندینگ بهسا  تحقیقات بازار و مشاوره بازاریابی مبتنی بر برند

 

مشاوره برندسازی شخصی

برندسازی اشخاص خدمتی است که میتواند میزان حسن شهرت و اعتبار شخصی شما را افزایش دهد.مشاوره برندسازی شخصی به شما کمک میکند تا یاد بگیرید چطور برند قوی از خود بسازید و ارزش نام خود را افزایش دهید، این خدمت سعی در افزایش نفوذ نام شما در اذهان نموده و اعتبار و حسن شهرت شما را افزایش میدهد.

ایجاد شبکه های ارتباطی گسترد، نحوه حضور در مجامع مرتبط با حوزه کاری و استفاده از ابزارهای مختلف ارتباطی و شبکه های مجازی جزیی از خدمات برندسازی شخصی است، فرقی نمیکند شغل شما چیست، میتوانید یک صنعتگر یا یک ورزشکار و یا یک سیاستمدار باشید، ما میتوانیم در برند سازی شخصی شما در کنارتان باشیم.