مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش

 

فروش بیشتر هرچند همیشه معادل با موفقیت یک سازمان نیست اما لازمه حیات و توسعه سازمان است. افزایش نمودارهای فروش همیشه می تواند باعث دلگرمی صاحبان تجارت و کارمندان باشد اما امروزه فروش به راحتی سال های قبل نیست. بازاریابی و فروش در فضای رقابتی و با پیشنهادهای مختلف از سوی کمپانی ها و خدمات دهندگان رقیب کار فروش را سخت تر میکند. خریداران نیز با هوشیاری بیشتری خرید میکنند و گاهی ما احساس میکنیم شاید فروش این محصول در کل بازار کم شده، اما شاید واقعا اینطور نباشد، شاید سهم ما از بازار رقابتی پایین امده و باید فکری برای این موضوع بکنیم.

مشاوره بازاریابی و فروش خدمتی است که به مدیران شرکتهای بزرگ و کوچک کمک میکند تا ضمن بهره گیری از جدید ترین روش های بازاریابی و فروش بتوانند سهم بیشتری را از بازار رقابتی به دست آورده و فروش خود را گسترش دهند، تیم مشاوره بازاریابی گروه مشاورین مدیریت بهسا با آمیخته ای از تجربه و خلاقیت علاوه بر برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره آماده ارائه خدمات گسترده ای در حوزه توسعه واحد بازاریابی می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که هر چند کلمات بازاریابی و فروش در کنار هم می آیند اما بازاریابی یک فرآیند طولانی مدت، شامل بررسی و تحلیل بازار و نیاز مشتریان و فروش بخش نهایی از مراحل بازاریابی می باشد. در این راستا گروه مشاورین مدیریت بهسا آمادگی ارایه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش و همچنین راه اندازی واحدهای بازاریابی و فروش در شرکت ها و سازمان ها را دارا بوده و در کنار آن مبادرت به آموزش جدید ترین تکنیکهای بازاریابی و فروش مطابق با شرایط بازار ایران می نماید. 


اگر در تدارک راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید به شما پیشنهاد میدهیم از مشاوره ما برای تدوین یک استراتژی بازاریابی و فروش بهره مند شوید.

خدمات ما در این حوزه عبارتند از: مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه ایجاد واحد فروش و بازاریابی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه جذب، استخدام و آموزش نیروهای فروش

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره بازاریابی و انتخاب تکنیک مناسب بازاریابی کسب و کار شما

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره سمپلینگ، فروش فوق العاده، طرح های فروش و...

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره، بازاریابی و فروش در گستره جغرافیایی غیر محلی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره، بازاریابی و فروش بین المللی

مشاوره بازاریابی و فروش بهسا  مشاوره در زمینه تحلیل بازار و بررسی رقبا و نیاز مشتریان