Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

10 اشتباه رایج در نام گذاری برند

انتخاب نام برند یکی از مهمترین بخشهای حوزه برندینگ به حساب می آید. تصور کنید نام ها وجود نداشتند. آنگاه دنیای ما چقدر سخت تر بود ؟

در دنیای برندینگ و برندسازی نام یک میانبر برای انتخاب محصول یا خدمات دهنده در بین مشتریان است. به عنوان مشاور برندینگ توصیه هایی در مورد نام گذاری برند وجود دارد. متاسفانه بسیاری از شرکت ها در زمان نام گذاری برند خود اشتباهات زیادی را مرتکب می شوند که نهایتا باعث دور شدن مشتری از اهداف برند می شود و نام برند آنها نمی تواند ذهنیت مورد نظر برند را به مشتری انتقال دهد.

در این مقاله به 10 اشتباه اصلی در انتخاب نام برند اشاره می گردد.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

خدمات مشاوره برندینگ

خدمات مشاوره برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با در اختیار داشتن تیم متشکل از متخصصان حوزه مدیریت، برندینگ و تبلیغات کلیه نیازهای شما را در حوزه برندینگ برآورده نماید.

تبدیل نام یک کسب و کار به یک نام تجاری معتبر یک اتفاق نیست بلکه وابسته به عوامل مختلفی است که امروزه در غالب علم برندینگ ظهور کرده است. بر خلاف آنچه برخی افراد در مورد برندینگ اعلام میکنند اعتبار نام تجاری شما و تبدیل شدن شما به یک برند معتبر فقط از طریق تبلیغات میسر نیست بلکه در این راه شما نیازمند به یک استراتژی جامع برندینگ هستید که کلیه فاکتورهای موثر در برندینگ شما را در نظر گرفته و برای آن برنامه ریزی میکند.

مشاوره برندینگ در گیلان و رشت

مشاوره برندینگ در گیلان و  رشت

مشاوره برندینگ یک نیاز مهم برای کسب و کارهای امروز است متاسفانه این خدمت در شمال کشور بخصوص گیلان و شهر رشت مورد توجه قرار نگرفته و صاحبان کسب و کار از اهمیت ایجاد نام تجاری معتبر غافل شده اند. داشتن یک نام تجاری معتبر علاوه بر اینکه حضور شما را برای سالها در بازار رقابتی تضمین میکند موجب اعتماد مشتریان، افزایش فروش و کاهش هزینه های بعدی تبلیغات و اطلاع رسانی میگردد.

برندینگ یک علم بسیار گسترده بوده که با تاثیزگذاری بر ذهن مشتری باعث میشود در هنگام انتخاب خدمات مشابه توسط ارائه دهندگان مختلف شما را برگزیده و با اطمینان از شما خرید نمایند.

مشاوره برندینگ به شما کمک می کند در مراحل مختلف کسب و کار از شروع تا اجرا، استراتژی مشخصی برای تاثیرگذاری بر ذهن مشتری و ماندگاری داشته باشید. تهیه استراتژی برندینگ، انتخاب رنگها، شعارهای تبلیغاتی و روش های فروش و ارتباط با مشتری با تکیه بر سیستم برندینگ از خدمات گروه مشاورین بهسا در این حوزه است.