Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارائه خدمات مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش در استان اردبیل

ارائه خدمات مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش در استان اردبیل

 با توجه به اینکه استان اردبیل دارای مزیت های گسترده رقابتی از جمله صنعتی، توریسم و قابلیت های مرزی و تجارت با کشورهای همسایه است رشد و توسعه کسب و کارها دارای پتانسیل بسیار بالائی بوده و گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد خدمات خود را در حوزه مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و همچنین برندینگ و استاندارد سازی به بنگاه های اقتصادی این استان ارایه نماید.

توجه به این نکته ضروری است که در مناطق در حال توسعه با توجه به موقعیتهای اقتصادی و اجتماعی و با توجه به بازار رقابتی به وجود آمده ورورد بی برنامه به بازار میتواند عواقبی ناگوار برای صنایع و کسب و کارها به دنبال داشته باشد از این جهت برنامه ریزی و ایجاد یک واحد تخصصی جهت توسعه بازار و تحقیق در مورد نحوه ورورد به بازار بسیار ضروری می باشد.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

گزارش مالی سامسونگ در سه ماهه چهارم ۲۰۱۴

گزارش مالی سامسونگ در سه ماهه چهارم ۲۰۱۴

ساعاتی پیش سامسونگ گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی را منتشر کرد. بر این اساس کره‌ای‌ها در سه‌ماهه‌ منتهی به سال نو میلادی درآمد ۴۸.۶ میلیارد دلاری را به جیب زده‌اند، اما رکود همچنان ادامه دارد.

سامسونگ گزارش مالی مربوط به فصل آخر سال ۲۰۱۴ میلادی را منتشر کرد. این کمپانی موفق شده تا در این فصل درآمدی ۴۸.۶ میلیارد دلاری را کسب کند که نتیجه‌ی آن سود عملیاتی ۴.۸۷ میلیارد دلاری بوده است. اگرچه این اعداد از نظر عموم بسیار بزرگ است، اما در مقایسه با آمار سال گذشته‌ی سامسونگ چندان رضایت‌بخش نیست. برای مثال می‌توان به سود ۷.۵ میلیارد دلاری از درآمدی ۵۴ میلیارد دلاری این شرکت در سال گذشته اشاره کرد. از این‌رو درآمد و سود حاصل برای سامسونگ با مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۱۱ و ۳۵ درصد کاهش یافته است.