Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارایه خدمات مشاوره مدیریت در شهر کاشان

مشاوره مدیریت یک خدمت حساس بوده که نیاز به تخصص و تجربه در حوزه های مختلف مدیریت و کسب و کار دارد. گروه بهسا مفتخر است خدمات مشاوره مدیریت را در شهر کاشان توسط نمایندگی خود به کلیه صنایع و کسب و کارهای این شهر ارایه نماید.

مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ، مشاوره منابع انسانی، مشاوره استاندارد سازی و اخذ گواهینامه ایزو و همچنین عارضه یابی صنایع و کسب و کارها از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

گروه بهسا با در اختیار داشتن تیم گسترده و متخصص در زمینه های ذکر شده آماده عقد قرارداد جهت ارایه خدمات بصورت مشاوره های کوتاه مدت و همچنین خدمات اجرایی و پشتیبانی بلند مدت می باشد.

خدمات مشاوره برندینگ

خدمات مشاوره برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با در اختیار داشتن تیم متشکل از متخصصان حوزه مدیریت، برندینگ و تبلیغات کلیه نیازهای شما را در حوزه برندینگ برآورده نماید.

تبدیل نام یک کسب و کار به یک نام تجاری معتبر یک اتفاق نیست بلکه وابسته به عوامل مختلفی است که امروزه در غالب علم برندینگ ظهور کرده است. بر خلاف آنچه برخی افراد در مورد برندینگ اعلام میکنند اعتبار نام تجاری شما و تبدیل شدن شما به یک برند معتبر فقط از طریق تبلیغات میسر نیست بلکه در این راه شما نیازمند به یک استراتژی جامع برندینگ هستید که کلیه فاکتورهای موثر در برندینگ شما را در نظر گرفته و برای آن برنامه ریزی میکند.

خدمات مشاوره مدیریت و مشاوره برندینگ ویژه پزشکان و مراکز درمانی

بازاریابی و برندینگ پزشکان و مراکز درمانی از ویژگی های خاصی برخوردار است که باعث سخت شدن فرآیند مشاوره مدیریت و برندینگ برای این مراکز میگردد. حرفه پزشکی دارای حساسیت های خاصی است که باعث شده پزشکان و مدیران مراکز درمانی برای معرفی مرکز خود و جذب مشتریان با مسائل پیچیده ای روبرو گردند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با مطالعه و همکاری با مراکز مختلف پزشکی و برقراری ارتباط با مراکز بین المللی فعال در زمینه برندینگ مراکز درمانی آمادگی دارد خدمات ویژه ای را در زمینه برندسازی مراکز درمانی و همچنین برندسازی شخصی پزشکان ارائه نماید. راه کارهای ارائه شده توسط گروه مشاورین مدیریت بهسا کاملا حرفه ای و منطبق با علم روز و براساس حساسیت های حرفه پزشکی بر مبنای ایجاد حس اطمینان در مشتریان و دریافت کنندگان خدمات دپزشکی درمانی پایه گذاری شده است.

همچنین گروه مشاورین بهسا به عنوان تنها مرکز مشاوره مدیریت در حوزه توسعه سلامت اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی جهت افزایش توانمندی های منابع انسانی مراکز درمانی در این حوزه نموده است.

ارائه خدمات دیجیتال برندینگ و آنلاین مارکتینگ ویژه مراکز درمانی منطبق بر تکنیک های نوین بین المللی از جمله خدماتی است که می تواند در توسعه مراکز درمانی نقش ویژه ای ایفا نماید.

پزشکان محترم و مراکز پزشکی در سراسر کشور می توانند از طریق بخش تماس با ما و یا بخش قرارداد با بهسا با ما ارتباط برقرار نمایند. در بخش قرارداد با بهسا بخشی بعنوان مشاوره رایگان نیز موجود است که از این لینک قابل دسترسی است.

مشاوره بازاریابی و افزایش فروش

گروه بهسا افتخار دارد در حوزه بازاریابی و افزایش فروش خدمات تخصصی خود را چه بصورت مشاوره کوتاه مدت و چه بصورت قراردادهای بلند مدت ارایه نماید.

امروزه با توجه به رقابتی شدن فضای کسب و کار استفاده از استراتژی صحیح برای تحقیق و آنالیز بازار و درک صحیح از نیاز مشتریان لازمه هر کسب و کاری است. بر خلاف آنچه بصورت سنتی اتفاق می افتد فرآیند بازاریابی و فروش یک مقوله کاملا تخصصی بوده و نیاز به برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی فعال در این زمینه دارد.

پیاده سازی آخرین روش ها در حوزه بازاریابی و دریافت اطلاعات دقیق از مشتریان و همچنین نیازسنجی مشتریان و ارایه راهکار در زمینه نحوه ارایه خدمات براساس نیاز مشتریان از جمله خدمات گروه مشاورین بهسا می باشد.

مشاوره برندینگ در گیلان و رشت

مشاوره برندینگ در گیلان و  رشت

مشاوره برندینگ یک نیاز مهم برای کسب و کارهای امروز است متاسفانه این خدمت در شمال کشور بخصوص گیلان و شهر رشت مورد توجه قرار نگرفته و صاحبان کسب و کار از اهمیت ایجاد نام تجاری معتبر غافل شده اند. داشتن یک نام تجاری معتبر علاوه بر اینکه حضور شما را برای سالها در بازار رقابتی تضمین میکند موجب اعتماد مشتریان، افزایش فروش و کاهش هزینه های بعدی تبلیغات و اطلاع رسانی میگردد.

برندینگ یک علم بسیار گسترده بوده که با تاثیزگذاری بر ذهن مشتری باعث میشود در هنگام انتخاب خدمات مشابه توسط ارائه دهندگان مختلف شما را برگزیده و با اطمینان از شما خرید نمایند.

مشاوره برندینگ به شما کمک می کند در مراحل مختلف کسب و کار از شروع تا اجرا، استراتژی مشخصی برای تاثیرگذاری بر ذهن مشتری و ماندگاری داشته باشید. تهیه استراتژی برندینگ، انتخاب رنگها، شعارهای تبلیغاتی و روش های فروش و ارتباط با مشتری با تکیه بر سیستم برندینگ از خدمات گروه مشاورین بهسا در این حوزه است.

مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش ، برندینگ

کسب و کار بخشی از زندگی همه افراد است و داشتن کسب و کاری خوب و رو به پیشرفت خواسته بسیاری از افراد. مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ خدماتی است که به شما برای بهبود تجارتتان کمک می کند.

علوم مدیریت هر روز در حال پیشرفت بوده و این امکان برای کمتر کسی ممکن است که بتواند در همه شاخه های مدیریت مهارت کسب کند و از سوی دیگر صاحبان مشاغل و مدیران ارشد سازمان ها بدلیل مشغله زیاد در بسیاری از مواقع دچار روزمرگی شده و از بهبود و توسعه کسب و کار خود باز می مانند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن تیمی مجرب و با دانش روز مدیریت به شما کمک میکند تا از بهبود کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بازاریابی و فروش ضمن افزایش سطح فروش شما به توسعه کسب و کارتان کمک کرده و موجب رونق تجارت شما خواهد شد.

گروه بهسا چه در زمینه آموزش مدیریت و چه در بخش اجرا در کلیه مراحل توسعه کسب و کار در کنار شما بوده و با بررسی شرایط کسب و کار شما تضمینی برای پیشی گرفتن شما از رقیبان خواهد بود.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد توسعه یک کسب و کار همگون بودن سیاست ها و استراتژی ها و روش های اجرایی تمام بخش های سازمان در راستای رسیدن به یک هدف مشخص است از این رو شرکت بهسا با ارایه خدمات در کلیه زمینه های موردنیاز سازمان اهم از تدوین استراتژی برندینگ، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و بازاریابی و فروش این موقعیت را برای سازمان شما فراهم می کند تا در کلیه زمینه های ذکر شده با یک استراتژی و روش واحد حرکت نماید.

شما می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره در وب سایت و یا تماس با کارشناسان گروه بهسا اطلاعات دقیقی از نحوه ارایه خدمات دریافت نمایید.