Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

شرکت مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا به عنوان یک شرکت تخصصی مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ مستقر در شهرهای تهران، شیراز و رشت آماده ارایه خدمات تخصصی مشاوره ای و اجرایی در زمینه بازاریابی و فروش، برندسازی شرکت ها و اشخاص و همچنین مشاوره منابع انسانی، تدوین سند استراتژی سازمان و تهیه مارکتینگ پلن می باشد.

دریافت مشاوره مدیریت از شرکتهای معتبر دارای متخصصین مختلف در حوزه های مدیریتی موجب می گردد تا سازمان از منظر های گوناگونی مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای جامعی جهت بهبود سازمان ارایه گردد. یک نگاه جامع و یکپارچه به سازمان و تدوین اهداف کلان و موثر برای سازمان و شرکت شما موجب می گردد تا در سریع ترین زمان صاحبان سرمایه به نتیجه  دلخواه خود برسند. همچنین گروه مشاورین مدیریت بهسا با همکاری اساتید دانشگاه و دست اندرکاران تجارت و صنعت آماده ارایه خدمات آموزشی در کلیه سطوح سازمان می باشد.

تدوین سند یکپارچه برندینگ و آموزش برندسازی به ارکان درگیر سازمان موجب می گردد تا ذهنیت برند در مصرف کنندگان کالا یا خدمات به بهترین شکل ایجاد شده و به عنوان یک مزیت رقابتی باعث انتخاب شما توسط مشتریان گردد.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بین المللی در زمینه های بازاریابی و فروش و برندینگ و از جمله خدماتی چون بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ از جمله خدماتی است که گروه بهسا به بهترین شکل ممکن به شما ارایه می دهد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا آماده است کلیه خدمات خود را در زمینه های مشاوره و مدیریت اعم از مشاوره تدوین سند استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص، آنلاین مارکتینگ، تجارت الکترونیکی، موبایل مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین حوزه های منابع انسانی، استانداردسازی به صورت مشاوره ای کوتاه مدت و یا قراردادهای اجرایی بلندمدت ارایه نماید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر را از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره سراسری 02125917071 از مشاورین ما دریافت نمایید.

مشاوره بازاریابی و فروش در استان گیلان و رشت

مشاوره بازاریابی و فروش در استان گیلان و رشت

هر چند استان گیلان و بالاخص شهر رشت یکی از استان هایی است که سابقه طولانی در زمینه توسعه و مدرن شدن دارد اما یکی از معضلاتی که امروز دامن این استان سرسبز را گرفته حوزه اقتصاد است. متاسفانه شاهد آن بودیم که در دهه های اخیر صنایع و کسب و کارها در این استان دچار افت شده و آسیب زیادی را متحمل شده اند.

هرچند عوامل گوناگونی ممکن است باعث کاهش عملکرد و بازدهی و نهایتا شکست کسب و کارها گردد اما نداشتن تیم متخصص در زمینه مارکتینگ و فروش و عدم اجرایی صحیح سیستم های بازاریابی یکی از مهمترین عوامل شکست کسب و کارهاست. مشاوره بازاریابی و فروش خدمتیست که از حدود صد سال گذشته در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی به مشاغل کمک کرده تا بتوانند راه کارهای خلاقانه و مفیدی را برای افزایش فروش بیابند.