Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارائه خدمات مشاوره برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص

خدمات مشاوره برندینگ و برندسازی اشخاص یک خدمت فوق العاده حساس بوده که می بایست با تجمیع و هماهنگی تخصص های مختلف مدیریت و برندسازی بصورت هماهنگ برنامه ریزی و اجرا گردد امروزه نام تجاری و اعتبار برند شما می تواند نقطه تمایز و برگ برنده شما در هر رقابتی باشد ایجاد جایگاه ویژه برای برند و اجرای پروسه برندسازی خدمتی است که سیستم مشاوره مدیریت بهسا با حضور کارشناسان این حوزه به صورت کاملا علمی برنامه ریزی شده و موجب افزایش ارزش برند شما می گردد.

هر فرد یا شرکتی که وارد مقوله برندسازی و برندینگ می شود باید به این نکته توجه کند که کلیه ارکان سازمان و رفتارهای شخصی افراد و حضورش در کلیه مجامع و حتی فضای مجازی می بایست در راستای اهداف برند بوده و مشاوره برندینگ خدمتی است که این امر را به دقت برنامه ریزی می نماید. خلق هویت بصری و ذهنیت سازی برند، جایگاه سازی و اموزش ارکان سازمان جهت پیاده سازی اهداف برند و انتقال آن به مخاطبین بخشی از خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

شما می توانید جهت ارتقا برند کسب و کار خود حتی از مرحله نامگذاری با همکاران ما در ارتباط بوده و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

شرکت مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا به عنوان یک شرکت تخصصی مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ مستقر در شهرهای تهران، شیراز و رشت آماده ارایه خدمات تخصصی مشاوره ای و اجرایی در زمینه بازاریابی و فروش، برندسازی شرکت ها و اشخاص و همچنین مشاوره منابع انسانی، تدوین سند استراتژی سازمان و تهیه مارکتینگ پلن می باشد.

دریافت مشاوره مدیریت از شرکتهای معتبر دارای متخصصین مختلف در حوزه های مدیریتی موجب می گردد تا سازمان از منظر های گوناگونی مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای جامعی جهت بهبود سازمان ارایه گردد. یک نگاه جامع و یکپارچه به سازمان و تدوین اهداف کلان و موثر برای سازمان و شرکت شما موجب می گردد تا در سریع ترین زمان صاحبان سرمایه به نتیجه  دلخواه خود برسند. همچنین گروه مشاورین مدیریت بهسا با همکاری اساتید دانشگاه و دست اندرکاران تجارت و صنعت آماده ارایه خدمات آموزشی در کلیه سطوح سازمان می باشد.

تدوین سند یکپارچه برندینگ و آموزش برندسازی به ارکان درگیر سازمان موجب می گردد تا ذهنیت برند در مصرف کنندگان کالا یا خدمات به بهترین شکل ایجاد شده و به عنوان یک مزیت رقابتی باعث انتخاب شما توسط مشتریان گردد.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بین المللی در زمینه های بازاریابی و فروش و برندینگ و از جمله خدماتی چون بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ از جمله خدماتی است که گروه بهسا به بهترین شکل ممکن به شما ارایه می دهد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا آماده است کلیه خدمات خود را در زمینه های مشاوره و مدیریت اعم از مشاوره تدوین سند استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص، آنلاین مارکتینگ، تجارت الکترونیکی، موبایل مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین حوزه های منابع انسانی، استانداردسازی به صورت مشاوره ای کوتاه مدت و یا قراردادهای اجرایی بلندمدت ارایه نماید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر را از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره سراسری 02125917071 از مشاورین ما دریافت نمایید.

مشاوره برندینگ در گیلان و رشت

مشاوره برندینگ در گیلان و  رشت

مشاوره برندینگ یک نیاز مهم برای کسب و کارهای امروز است متاسفانه این خدمت در شمال کشور بخصوص گیلان و شهر رشت مورد توجه قرار نگرفته و صاحبان کسب و کار از اهمیت ایجاد نام تجاری معتبر غافل شده اند. داشتن یک نام تجاری معتبر علاوه بر اینکه حضور شما را برای سالها در بازار رقابتی تضمین میکند موجب اعتماد مشتریان، افزایش فروش و کاهش هزینه های بعدی تبلیغات و اطلاع رسانی میگردد.

برندینگ یک علم بسیار گسترده بوده که با تاثیزگذاری بر ذهن مشتری باعث میشود در هنگام انتخاب خدمات مشابه توسط ارائه دهندگان مختلف شما را برگزیده و با اطمینان از شما خرید نمایند.

مشاوره برندینگ به شما کمک می کند در مراحل مختلف کسب و کار از شروع تا اجرا، استراتژی مشخصی برای تاثیرگذاری بر ذهن مشتری و ماندگاری داشته باشید. تهیه استراتژی برندینگ، انتخاب رنگها، شعارهای تبلیغاتی و روش های فروش و ارتباط با مشتری با تکیه بر سیستم برندینگ از خدمات گروه مشاورین بهسا در این حوزه است.

مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش

بهبود هر سازمانی مستلزم وجود یک نگاه برون سازمانی با دید جامع می باشد. دریافت خدمات مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش و همچنین منابع انسانی می تواند کمک شایانی به بهبود سازمان و تدوین فرآیندهای مدونی برای ارتقا سازمان باشد. هرچند هر یک از موارد در حوزه مشاوره مدیریت به صورت جامع و در راستای یک هدف باشد می تواند سند جامع و یک سویه را برای بهبود سازمان ایجاد کنند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با همکاری جمعی از باتجربه ترین متخصصین حوزه مدیریت و کسب و کار کلیه خدمات ذکر شده را در زمینه مشاوره برندینگ،بازاریابی و فروش، استانداردسازی، تدوین برنامه استراتژیک سازمان به صورت جامع ارایه نماید. انجام تجزیه و تحلیل بازار، امکان سنجی مشاوره، تدوین خطی و مشی سازمانی، تدوین چشم انداز و ماموریت سازمان، مشاوره تهیه نقشه استراتژیک سازمان و همچنین تدوین استراتژی راهبردی برند، طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند و آموزش منابع انسانی جهت انتقال صحیح هویت برند به مشتریان از جمله خدماتی است که می توانید از گروه بهسا دریافت نمائید. در کنار موارد ذکر شده و پیاده سازی یک سیستم جامع مدیریتی جهت اجرا و پیاده سازی استراتژی های تدوین شده می تواند تضمینی بر دستیابی سازمان به اهداف ذکر شده در سند استراتژیک باشد، از این رو گروه مشاورین مدیریت بهسا پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای ایزو و اخذ گواهینامه بین المللی را در دستور کار خود قرار داده و در کنار ارایه مشاوره از زمینه های ذکر شده پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت را جهت تدوین روش های اجرایی بهبود سازمان توصبه می نماید. شما می توانید جهت دریافت هر یک از خدمات ذکر شده به صورت مستقل و یا جامع در غالب مشاوره و یا اجرا از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره تلفن سراسری 02125917071 اقدام فرمائید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می باشد.