Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت در شهر کاشان

مشاوره مدیریت یک خدمت حساس بوده که نیاز به تخصص و تجربه در حوزه های مختلف مدیریت و کسب و کار دارد. گروه بهسا مفتخر است خدمات مشاوره مدیریت را در شهر کاشان توسط نمایندگی خود به کلیه صنایع و کسب و کارهای این شهر ارایه نماید.

مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ، مشاوره منابع انسانی، مشاوره استاندارد سازی و اخذ گواهینامه ایزو و همچنین عارضه یابی صنایع و کسب و کارها از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

گروه بهسا با در اختیار داشتن تیم گسترده و متخصص در زمینه های ذکر شده آماده عقد قرارداد جهت ارایه خدمات بصورت مشاوره های کوتاه مدت و همچنین خدمات اجرایی و پشتیبانی بلند مدت می باشد.

مشاوره مدیریت منابع انسانی

مشاوره مدیریت منابع انسانی خدمتی است جهت ارتقاء کیفیت منابع انسانی و عملکرد آنها در سازمان. گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با تکیه بر تجارب عملیاتی و دانش متخصصین این حوزه خدمات خود را در زمینه مشاوره منابع انسانی در اختیار سازمانها و شرکتها قرار دهد.

همه مدیران می دانند که منابع انسانی مهم ترین ابزار برای مدیران می باشد، افرادی که می بایست اهداف سازمان را درک نموده و بتوانند آنها را به خوبی به اجرا درآورند. در این زمینه حوزه منابع انسانی از زمان راه اندازی یک مجموعه یکی از مهمترین ارکان سازمانها می باشد.

سازمانها و مدیرانی می توانند به موفقیت خود اطمینان داشته باشند که بهترین و کارآمدترین منابع انسانی را جذب نموده و آنها را در مکان مناسب بکار گیرند.

در این راستا گروه مشاورین مدیریت بهسا خدمات خود را در بخش های زیر ارایه می نماید:

  1. مشاوره تهیه چارت سازمانی و تهیه شناسنامه مشاغل
  2. مشاوره ارزیابی مشاغل و تدوین شرح شغل
  3. مشاوره تدوین شرایط احراز صلاحیت مشاغل
  4. مشاوره انجام مصاحبه و ارزیابی افراد
  5. مشاوره نیاز سنجی آموزشی در هر سمت
  6. مشاوره تدوین سیستم حقوق و پاداش
  7. مشاوره تدوین نظام پیشنهادات
  8. مشاوره ایجاد انگیزش در کارکنان

گروه بهسا افتخار دارد کلیه خدمات ذکر شده در زمینه مشاوره منابع انسانی را به صورت اجرایی کوتاه مدت و بلندمدت در اختیار سازمانها و شرکتها قرار داده و همچنین خدماتی نظیر تدوین آگهی های استخدام، انجام مصاحبه های شغلی، تدوین سئوالات استاندارد مشاغل و غیره را نیز به صورت عملیاتی پیاده سازی و اجرا نماید.

شما می توانید جهت دریافت خدمات فوق از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره رایگان در این سایت و یا تماس یا شماره سراسری 02125917071 کلیه خدمات را هر یک از نمایندگی های گروه مشاورین مدیریت بهسا دریافت نمائید.

مشاوره منابع انسانی، تهیه چارت سازمانی و استخدام

مشاوره منابع انسانی، تهیه چارت سازمانی و استخدام

بی شک یکی از دغدغه های اکثر مدیران ،جذب، آموزش و توانمند سازی منابع انسانی کارآمد و توانمند است.

گروه مشاورین مدریت بهسا با پشتوانه سالها فعالیت در حوزه توانمند سازی منابع انسانی خدمات متنوعی را در حوزه مشاوره منابع انسانی، استخدام و تهیه چارت سازمانی و تدوین شرح وظایف پرسنل ارائه می دهد.

شما می توانید با آسودگی براساس نوع کسب و کار خود وظیفه استخدام، برگزاری آزمون های استخدامی، مصاحبه های شغلی، انتخاب پرسنل، آموزش و همچنین تهیه چارت سازمانی، تدوین و شرح وظایف پرسنل را به ما سپرده و از کارآمد بودن پرسنل خود اطمینان داشته باشید.