Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

شرکت پیاده سازی ، مشاوره و اخذ گواهینامه ایزو ( ISO)

شرکت پیاده سازی ، مشاوره و اخذ گواهینامه ایزو ( ISO)

سیستم مدیریت کیفیت و اخذ استاندارد ایزو در صورتی که به صورت صحیح مشاوره ، آموزش و پیاده سازی شده باشد می تواند تضمین بهبود مستمر و توسعه کسب و کار شما باشد. سیستم مدیریت کیفیت با تبدیل سازمان شما به یک سیستم فرآیند محور باعث ارزیابی مهمتر و اثربخشی فعالیت های انجام شده در سازمانها می گردد.

گواهینامه ایزو 9001 در این زمینه یک استاندارد پایه ای و مهم جهت توسعه کسب و کارها و پیاده سازی یک سیستم مدرن کیفیت است.

مشاوره و پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو

مشاوره و پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو و مهم تر از آن پیاده سازی صحیح سیستم های تبیین شده در استانداردهای ایزو تضمینی است بر کیفیت و بهبود مستمر فرآیندها در یک سازمان.

هر چند گواهینامه ایزو برای یک سازمان، اعتبار بین المللی به ارمغان می آورد اما مهم تر از داشتن گواهینامه های ایزو دریافت مشاوره صحیح در پیاده سازی و استقرار سیستم میباشد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن سیستم بسیار حرفه ای متشکل از ممیزین و سرممیزین با سابقه بین المللی و نمایندگی شرکت های برتر صادر کننده گواهینامه های ایزو ، مشاوه، پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو را با بهترین شرایط و کیفیت برای شما تضمین میکند.

مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 9001 ( ISO 9001 )

مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 9001 جزء خدماتی است که می بایست توسط یک گروه با تجربه و متخصص صورت گیرد. فلسفه دریافت گواهینامه های مدیریت کیفیت نهادینه کردن بهبود مستمر در سازمانها می باشد. از این رو مشاوران پیاده سازی گواهینامه ایزو 9001 می بایست درک صحیحی از کسب و کار هدف داشته تا بتوانند براساس آنچه خواسته اصلی این گواهینامه است فرآیندها و روش های متناسبی را برای سازمان شما را تدوین نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با تیکه بر تجربه و دانش متخصصان خود و همکاری با معتبرترین مراجع صادرکننده گواهینامه ایزو افتخار دارد خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 9001 را به کلیه سازمانها، شرکتها و ادارات ارابه نمابد.

ISO 9001 که آخرین نگارش آن در سال 2015 انتشار یافته است با یک نگاه سیستمی و یکپارچه به کل سازمان بهبود مستمر را نهادینه کرده و تضمینی خواهد بود بر جلب رضایتمندی مشتریان از طریق اعمال نظرات آنها در فرآیندهای ارابه خدمات و تولید. این امر با آموزش کارکنان و جهت دهی آنها در راه دستیابی به چشم انداز و ماموریت سازمان موجب چابکی و توسعه سازمان می گردد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با تجربه گسترده در زمینه ارایه مشاوره مدیریت، مشاوره استانداردسازی و ممیزی واحدهای مختلف تولیدی و خدماتی شما را در کوتاه ترین زمان و با بهترین نتایج در راستای اجرا و اخذ گواهینامه ISO همراهی کند.

اخذ گواهینامه ایزو 9001 علاوه بر بهبود فرآیندهاف کاهش هزینه ها، ایجاد مشارکت بین کارکنان و ایجاد سیستم در سازمان موجب افزایش اعتبار برند شما بوده و اعتماد مشتریان را به سازمان شما جلب می کند.

شما می توانید برای دریافت هر یک از خدمات صدور گواهینامه و یا مشاوره پیاده سازی ایزو 9001 از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان و یا تماس با شماره سراسری 02125917071 اقدام نمایید.

ضمنا گروه بهسا با دارا بودن نمایندگی در شهرهای رشت و شیراز این امکان را دارد که خدمات خود را در سراسر ایران با اطمینان بیشتری ارایه نماید.