Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارائه خدمات مشاوره برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص

خدمات مشاوره برندینگ و برندسازی اشخاص یک خدمت فوق العاده حساس بوده که می بایست با تجمیع و هماهنگی تخصص های مختلف مدیریت و برندسازی بصورت هماهنگ برنامه ریزی و اجرا گردد امروزه نام تجاری و اعتبار برند شما می تواند نقطه تمایز و برگ برنده شما در هر رقابتی باشد ایجاد جایگاه ویژه برای برند و اجرای پروسه برندسازی خدمتی است که سیستم مشاوره مدیریت بهسا با حضور کارشناسان این حوزه به صورت کاملا علمی برنامه ریزی شده و موجب افزایش ارزش برند شما می گردد.

هر فرد یا شرکتی که وارد مقوله برندسازی و برندینگ می شود باید به این نکته توجه کند که کلیه ارکان سازمان و رفتارهای شخصی افراد و حضورش در کلیه مجامع و حتی فضای مجازی می بایست در راستای اهداف برند بوده و مشاوره برندینگ خدمتی است که این امر را به دقت برنامه ریزی می نماید. خلق هویت بصری و ذهنیت سازی برند، جایگاه سازی و اموزش ارکان سازمان جهت پیاده سازی اهداف برند و انتقال آن به مخاطبین بخشی از خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

شما می توانید جهت ارتقا برند کسب و کار خود حتی از مرحله نامگذاری با همکاران ما در ارتباط بوده و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

خدمات مشاوره برندینگ

خدمات مشاوره برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با در اختیار داشتن تیم متشکل از متخصصان حوزه مدیریت، برندینگ و تبلیغات کلیه نیازهای شما را در حوزه برندینگ برآورده نماید.

تبدیل نام یک کسب و کار به یک نام تجاری معتبر یک اتفاق نیست بلکه وابسته به عوامل مختلفی است که امروزه در غالب علم برندینگ ظهور کرده است. بر خلاف آنچه برخی افراد در مورد برندینگ اعلام میکنند اعتبار نام تجاری شما و تبدیل شدن شما به یک برند معتبر فقط از طریق تبلیغات میسر نیست بلکه در این راه شما نیازمند به یک استراتژی جامع برندینگ هستید که کلیه فاکتورهای موثر در برندینگ شما را در نظر گرفته و برای آن برنامه ریزی میکند.