Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارایه خدمات مشاوره مدیریت در شهر کاشان

مشاوره مدیریت یک خدمت حساس بوده که نیاز به تخصص و تجربه در حوزه های مختلف مدیریت و کسب و کار دارد. گروه بهسا مفتخر است خدمات مشاوره مدیریت را در شهر کاشان توسط نمایندگی خود به کلیه صنایع و کسب و کارهای این شهر ارایه نماید.

مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ، مشاوره منابع انسانی، مشاوره استاندارد سازی و اخذ گواهینامه ایزو و همچنین عارضه یابی صنایع و کسب و کارها از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

گروه بهسا با در اختیار داشتن تیم گسترده و متخصص در زمینه های ذکر شده آماده عقد قرارداد جهت ارایه خدمات بصورت مشاوره های کوتاه مدت و همچنین خدمات اجرایی و پشتیبانی بلند مدت می باشد.

شرکت مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ

گروه مشاورین مدیریت بهسا به عنوان یک شرکت تخصصی مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ مستقر در شهرهای تهران، شیراز و رشت آماده ارایه خدمات تخصصی مشاوره ای و اجرایی در زمینه بازاریابی و فروش، برندسازی شرکت ها و اشخاص و همچنین مشاوره منابع انسانی، تدوین سند استراتژی سازمان و تهیه مارکتینگ پلن می باشد.

دریافت مشاوره مدیریت از شرکتهای معتبر دارای متخصصین مختلف در حوزه های مدیریتی موجب می گردد تا سازمان از منظر های گوناگونی مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای جامعی جهت بهبود سازمان ارایه گردد. یک نگاه جامع و یکپارچه به سازمان و تدوین اهداف کلان و موثر برای سازمان و شرکت شما موجب می گردد تا در سریع ترین زمان صاحبان سرمایه به نتیجه  دلخواه خود برسند. همچنین گروه مشاورین مدیریت بهسا با همکاری اساتید دانشگاه و دست اندرکاران تجارت و صنعت آماده ارایه خدمات آموزشی در کلیه سطوح سازمان می باشد.

تدوین سند یکپارچه برندینگ و آموزش برندسازی به ارکان درگیر سازمان موجب می گردد تا ذهنیت برند در مصرف کنندگان کالا یا خدمات به بهترین شکل ایجاد شده و به عنوان یک مزیت رقابتی باعث انتخاب شما توسط مشتریان گردد.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بین المللی در زمینه های بازاریابی و فروش و برندینگ و از جمله خدماتی چون بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ از جمله خدماتی است که گروه بهسا به بهترین شکل ممکن به شما ارایه می دهد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا آماده است کلیه خدمات خود را در زمینه های مشاوره و مدیریت اعم از مشاوره تدوین سند استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص، آنلاین مارکتینگ، تجارت الکترونیکی، موبایل مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین حوزه های منابع انسانی، استانداردسازی به صورت مشاوره ای کوتاه مدت و یا قراردادهای اجرایی بلندمدت ارایه نماید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر را از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره سراسری 02125917071 از مشاورین ما دریافت نمایید.

مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش ، برندینگ

کسب و کار بخشی از زندگی همه افراد است و داشتن کسب و کاری خوب و رو به پیشرفت خواسته بسیاری از افراد. مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ خدماتی است که به شما برای بهبود تجارتتان کمک می کند.

علوم مدیریت هر روز در حال پیشرفت بوده و این امکان برای کمتر کسی ممکن است که بتواند در همه شاخه های مدیریت مهارت کسب کند و از سوی دیگر صاحبان مشاغل و مدیران ارشد سازمان ها بدلیل مشغله زیاد در بسیاری از مواقع دچار روزمرگی شده و از بهبود و توسعه کسب و کار خود باز می مانند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن تیمی مجرب و با دانش روز مدیریت به شما کمک میکند تا از بهبود کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بازاریابی و فروش ضمن افزایش سطح فروش شما به توسعه کسب و کارتان کمک کرده و موجب رونق تجارت شما خواهد شد.

گروه بهسا چه در زمینه آموزش مدیریت و چه در بخش اجرا در کلیه مراحل توسعه کسب و کار در کنار شما بوده و با بررسی شرایط کسب و کار شما تضمینی برای پیشی گرفتن شما از رقیبان خواهد بود.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد توسعه یک کسب و کار همگون بودن سیاست ها و استراتژی ها و روش های اجرایی تمام بخش های سازمان در راستای رسیدن به یک هدف مشخص است از این رو شرکت بهسا با ارایه خدمات در کلیه زمینه های موردنیاز سازمان اهم از تدوین استراتژی برندینگ، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و بازاریابی و فروش این موقعیت را برای سازمان شما فراهم می کند تا در کلیه زمینه های ذکر شده با یک استراتژی و روش واحد حرکت نماید.

شما می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره در وب سایت و یا تماس با کارشناسان گروه بهسا اطلاعات دقیقی از نحوه ارایه خدمات دریافت نمایید.

مشاوره مدیریت در شمال کشور

مشاوره مدیریت در شمال کشور

مشاوره مدیریت یکی از نیازهای اساسی کسب و کارهای امروزی است هر چند که برخی از مدیران و کارآفرینان تجربه و علم مدیریت نیز داشته باشند. اما در سالهای اخیر با توجه به گسترش علم مدیریت و ایجاد شاخه های جدید و پیچیده در حوزه مدیریت نگاه انفرادی به یک سازمان کاری اشتباه است. از این رو ارائه دهندگان خدمات مشاوره مدیریت با در اختیار د اشتن تیمهای تخصصی میتوانند به کمک کسب و کارها بیایند. گروه مشاورین مدیریت با در اختیار داشتن سیستمهای تخصصی میتوانند به کمک کسب و کارها بیایند. گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار داردخدمات خود را در حوزه مشاوره مدیریت در شمال کشور با حضور یک سیستم متخصص و کارآزموده ارائه نموده و بخش عمده ای از نیازهای شرکت و سازمان شما را برآورده نماید.