Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

خدمات مشاوره بازاریابی و فروش

خدمات مشاوره بازاریابی و فروش
خدمات مشاوره بازاریابی و فروش

فروش بیشتر دغدغه همیشگی تمام کسب و کارهاست و پیاده سازی یک سیستم صحیح بازاریابی و فروش نیازی است که برطرف کردن آن نیاز به تجربه، خلاقیت و توانمندی های مختلفی دارد. گروه مشاورین مدیریت بهسا متشکل از یک سیستم تخصصی در حوزه مشاوره مدیریت و پیاده سازی سیستم های مدیریتی روز دنیا افتخار دارد خدمات خود را چه در حوزه مشاوره و چه در حوزه پیاده سازی سیستم بازاریابی و فروش به مشتریان خود ارائه نماید.

همانطور که علوم گوناگون در حال پیشرفت میباشد علم بازاریابی و فروش نیز توسعه یافته و با توجه به تغییر رفتار مشتریان و تغییر ابزارهای اطلاع رسانی و تاثیرگذار بر انتخاب مشتریان برای ارتقا فروش نیاز به روش های جدیدتری احساس می شود.

مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش ، برندینگ

کسب و کار بخشی از زندگی همه افراد است و داشتن کسب و کاری خوب و رو به پیشرفت خواسته بسیاری از افراد. مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ خدماتی است که به شما برای بهبود تجارتتان کمک می کند.

علوم مدیریت هر روز در حال پیشرفت بوده و این امکان برای کمتر کسی ممکن است که بتواند در همه شاخه های مدیریت مهارت کسب کند و از سوی دیگر صاحبان مشاغل و مدیران ارشد سازمان ها بدلیل مشغله زیاد در بسیاری از مواقع دچار روزمرگی شده و از بهبود و توسعه کسب و کار خود باز می مانند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن تیمی مجرب و با دانش روز مدیریت به شما کمک میکند تا از بهبود کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بازاریابی و فروش ضمن افزایش سطح فروش شما به توسعه کسب و کارتان کمک کرده و موجب رونق تجارت شما خواهد شد.

گروه بهسا چه در زمینه آموزش مدیریت و چه در بخش اجرا در کلیه مراحل توسعه کسب و کار در کنار شما بوده و با بررسی شرایط کسب و کار شما تضمینی برای پیشی گرفتن شما از رقیبان خواهد بود.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد توسعه یک کسب و کار همگون بودن سیاست ها و استراتژی ها و روش های اجرایی تمام بخش های سازمان در راستای رسیدن به یک هدف مشخص است از این رو شرکت بهسا با ارایه خدمات در کلیه زمینه های موردنیاز سازمان اهم از تدوین استراتژی برندینگ، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و بازاریابی و فروش این موقعیت را برای سازمان شما فراهم می کند تا در کلیه زمینه های ذکر شده با یک استراتژی و روش واحد حرکت نماید.

شما می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره در وب سایت و یا تماس با کارشناسان گروه بهسا اطلاعات دقیقی از نحوه ارایه خدمات دریافت نمایید.

مشاوره و بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش می تواند به دو شیوه آموزشی و اجرا در اختیار شرکتها و سازمان ها قرار گیرد. مشاوره بازاریابی و فروش کمک می کند که ضمن تحلیل بهتر بازار تیم بازاریابی و فروش آخرین تکنیک های بازاریابی و فروش را فراگرفته و آنها را بکار گیرند.

اما ذکر چند نکته در این زمینه ضروری است و آن تفاوت های بخش بازاریابی و فروش میباشد. مدیران شرکتهای بزرگ که مایل باشند تغییرات عمده ای در فروش و پایداری فروش خود ایجاد کنند باید بدانند که اصولا بازاریابی مقوله ای وسیع تر و گاها متفاوت از فروش است. وظیفه عمده بازاریاب ها نه نهایی کردن فروش بلکه تجزیه و تحلیل بازار و جمع آوری اطلاعات از نیاز فعلی و آینده بازار می باشد. در صورت جمع آوری چنین اطلاعاتی و نیز وضعیت رقیبان و محصولات و خدمات آنها و مزیت های رقابتی موردتوجه در بازار شما می توانید به جایگاه ثباتی در بازار دست پیدا کنید.

در این میان حضور یک مشاوره بازاریابی که بتواند با استفاده از دانش روز و اطلاعات و تجربیات دیگر مراکز تیم بازاریابی شما را آموزش داده و راهکارهای خلاقانه برای شما تدوین نماید کمک شایانی به کسب و کار شما خواهد نمود.

علاوه بر آن آموزش تکنیک های فروش و نهایی کردن فروش مانند اصول و فنون مذاکرات فروش می تواند خدمت مفیدی برای تیم فروش باشد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با همکاری اساتید برتر حوزه بازاریابی و فروش علاوه بر آموزش موارد ذکر شده خدمات مشاوره و بازاریابی و فروش را هم به صورت کوتاه مدت و هم به صورت بلندمدت ارایه نماید.

شما می توانید جهت دریافت خدمات ذکر شده از طریق شماره تلفن سراسری 02125917071 با مشاورین ما تماس حاصل نموده و یا فرم درخواست مشاوره را در همین وب سایت تکمیل نمائید.