Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارائه خدمات مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش در استان اردبیل

ارائه خدمات مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش در استان اردبیل

 با توجه به اینکه استان اردبیل دارای مزیت های گسترده رقابتی از جمله صنعتی، توریسم و قابلیت های مرزی و تجارت با کشورهای همسایه است رشد و توسعه کسب و کارها دارای پتانسیل بسیار بالائی بوده و گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد خدمات خود را در حوزه مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و همچنین برندینگ و استاندارد سازی به بنگاه های اقتصادی این استان ارایه نماید.

توجه به این نکته ضروری است که در مناطق در حال توسعه با توجه به موقعیتهای اقتصادی و اجتماعی و با توجه به بازار رقابتی به وجود آمده ورورد بی برنامه به بازار میتواند عواقبی ناگوار برای صنایع و کسب و کارها به دنبال داشته باشد از این جهت برنامه ریزی و ایجاد یک واحد تخصصی جهت توسعه بازار و تحقیق در مورد نحوه ورورد به بازار بسیار ضروری می باشد.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

خدمات مشاوره مدیریت و مشاوره برندینگ ویژه پزشکان و مراکز درمانی

بازاریابی و برندینگ پزشکان و مراکز درمانی از ویژگی های خاصی برخوردار است که باعث سخت شدن فرآیند مشاوره مدیریت و برندینگ برای این مراکز میگردد. حرفه پزشکی دارای حساسیت های خاصی است که باعث شده پزشکان و مدیران مراکز درمانی برای معرفی مرکز خود و جذب مشتریان با مسائل پیچیده ای روبرو گردند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با مطالعه و همکاری با مراکز مختلف پزشکی و برقراری ارتباط با مراکز بین المللی فعال در زمینه برندینگ مراکز درمانی آمادگی دارد خدمات ویژه ای را در زمینه برندسازی مراکز درمانی و همچنین برندسازی شخصی پزشکان ارائه نماید. راه کارهای ارائه شده توسط گروه مشاورین مدیریت بهسا کاملا حرفه ای و منطبق با علم روز و براساس حساسیت های حرفه پزشکی بر مبنای ایجاد حس اطمینان در مشتریان و دریافت کنندگان خدمات دپزشکی درمانی پایه گذاری شده است.

همچنین گروه مشاورین بهسا به عنوان تنها مرکز مشاوره مدیریت در حوزه توسعه سلامت اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی جهت افزایش توانمندی های منابع انسانی مراکز درمانی در این حوزه نموده است.

ارائه خدمات دیجیتال برندینگ و آنلاین مارکتینگ ویژه مراکز درمانی منطبق بر تکنیک های نوین بین المللی از جمله خدماتی است که می تواند در توسعه مراکز درمانی نقش ویژه ای ایفا نماید.

پزشکان محترم و مراکز پزشکی در سراسر کشور می توانند از طریق بخش تماس با ما و یا بخش قرارداد با بهسا با ما ارتباط برقرار نمایند. در بخش قرارداد با بهسا بخشی بعنوان مشاوره رایگان نیز موجود است که از این لینک قابل دسترسی است.