Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 9001 ( ISO 9001 )

مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 9001 جزء خدماتی است که می بایست توسط یک گروه با تجربه و متخصص صورت گیرد. فلسفه دریافت گواهینامه های مدیریت کیفیت نهادینه کردن بهبود مستمر در سازمانها می باشد. از این رو مشاوران پیاده سازی گواهینامه ایزو 9001 می بایست درک صحیحی از کسب و کار هدف داشته تا بتوانند براساس آنچه خواسته اصلی این گواهینامه است فرآیندها و روش های متناسبی را برای سازمان شما را تدوین نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با تیکه بر تجربه و دانش متخصصان خود و همکاری با معتبرترین مراجع صادرکننده گواهینامه ایزو افتخار دارد خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 9001 را به کلیه سازمانها، شرکتها و ادارات ارابه نمابد.

ISO 9001 که آخرین نگارش آن در سال 2015 انتشار یافته است با یک نگاه سیستمی و یکپارچه به کل سازمان بهبود مستمر را نهادینه کرده و تضمینی خواهد بود بر جلب رضایتمندی مشتریان از طریق اعمال نظرات آنها در فرآیندهای ارابه خدمات و تولید. این امر با آموزش کارکنان و جهت دهی آنها در راه دستیابی به چشم انداز و ماموریت سازمان موجب چابکی و توسعه سازمان می گردد.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با تجربه گسترده در زمینه ارایه مشاوره مدیریت، مشاوره استانداردسازی و ممیزی واحدهای مختلف تولیدی و خدماتی شما را در کوتاه ترین زمان و با بهترین نتایج در راستای اجرا و اخذ گواهینامه ISO همراهی کند.

اخذ گواهینامه ایزو 9001 علاوه بر بهبود فرآیندهاف کاهش هزینه ها، ایجاد مشارکت بین کارکنان و ایجاد سیستم در سازمان موجب افزایش اعتبار برند شما بوده و اعتماد مشتریان را به سازمان شما جلب می کند.

شما می توانید برای دریافت هر یک از خدمات صدور گواهینامه و یا مشاوره پیاده سازی ایزو 9001 از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان و یا تماس با شماره سراسری 02125917071 اقدام نمایید.

ضمنا گروه بهسا با دارا بودن نمایندگی در شهرهای رشت و شیراز این امکان را دارد که خدمات خود را در سراسر ایران با اطمینان بیشتری ارایه نماید.

پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو 9001

ایزو 9001 که اخیراً نگارش 2015 آن نیز منتشر و ارائه شده است، استانداردیست جهت تضمین بهبود مستمر در کسب و کار شما که با پیاده سازی و اخذ گواهینامه آن می توانید اطمینان حاصل نمایید که سازمان و کسب و کار شما در یک فرآیند صحیح به سمت بهبود گام بر می دارد.

هرچند مدتی است که به دلیل عدم پیاده سازی صحیح بندهای استاندارد و متاسفانه ورود برخی شرکتهای سودجو که صرفاً اقدام به فروش گواهینامه می کنند شرکتهای دارنده گواهینامه نتوانستند از فواید واقعی این استاندارد بهره مند شوند ولی همچنان می توان اخذ این گواهینامه را یکی از شاخص های پایش و اطمینان از روند بهبود دانست.