Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

مشاوره بازاریابی و افزایش فروش

گروه بهسا افتخار دارد در حوزه بازاریابی و افزایش فروش خدمات تخصصی خود را چه بصورت مشاوره کوتاه مدت و چه بصورت قراردادهای بلند مدت ارایه نماید.

امروزه با توجه به رقابتی شدن فضای کسب و کار استفاده از استراتژی صحیح برای تحقیق و آنالیز بازار و درک صحیح از نیاز مشتریان لازمه هر کسب و کاری است. بر خلاف آنچه بصورت سنتی اتفاق می افتد فرآیند بازاریابی و فروش یک مقوله کاملا تخصصی بوده و نیاز به برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی فعال در این زمینه دارد.

پیاده سازی آخرین روش ها در حوزه بازاریابی و دریافت اطلاعات دقیق از مشتریان و همچنین نیازسنجی مشتریان و ارایه راهکار در زمینه نحوه ارایه خدمات براساس نیاز مشتریان از جمله خدمات گروه مشاورین بهسا می باشد.

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

SEOمشاوره سئو و بهینه سازی سایت یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو می باشد. وجود حجم زیادی از سایت های اینترنتی که هر روز نیز به تعداد آنها افزوده می شود و تولید میلیون ها مطلب در روز و انتشار آنها در سایت های مختلف ،کاربران را با سردگرمی در پیدا کردن مطلب موردنظر دچار کرده است،به همین دلیل موتورهای جستجو قدرتمند مانند گوگل،یاهو و بینگ همواره سعی میکنند تا با توسعه موتور جستجوگر خود بهترین نتایج را برای کاربران نمایش دهند.

اما صاحبان سایت های مختلف با بهینه سازی سایت خود به موتورهای جستجوگر کمک می کنند که آنگونه که خود می خواهند مطالب سایت در موتورهای جستجو نمایش داده شود.برای اینکه سایت شما در موتورهای جستجوگر در صفحات اول و نتایج اول نمایش داده شود باید الگوریتم ها و استانداردهای گوگل را در سایت خود به خوبی اجرا نمایید و از تکنیک های خاصی استفاده نمایید.سایت شما به هر اندازه که زیبا و حرفه ای باشد اما برای موتورهای جستحو بهینه نشده باشد هیچ ارزشی نخواهد داشت.

کنفرانس «امنیت اطلاعات» در تهران برگزار می‌شود

کنفرانس «امنیت اطلاعات» در تهران برگزار می‌شود

گروه تولیدی برنامه های فناوری اطلاعات صدا و سیما و شرکت پیشگامان فرهنگ به‌روز، روز جمعه، ۸ اسفند ۹۳ کنفرانسی تحت عنوان «تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» برگزار خواهند کرد که به مباحث متنوع حوزه آی‌تی و امنیت اطلاعات خواهد پرداخت.

کنفرانس ««تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» با حضور دست‌اندرکاران حوزه فناوری برگزار می‌شود. در این رویداد به مباحث متنوع حوزه فناوری اطلاعات، شامل فضاهای ابری، رایانش ابری، مهندسی اجتماعی، محافظت از اسناد دیجیتالی، تجارت الکترونیکی، کارآفرینی از دیدگاه استارت‌آپ‌ها و سبک زندگی دیجیتالی پرداخته می‌شود و صاحب‌نظران در آن به بحث و گفتگو می‌نشینند. در وب‌سایت رسمی این کنفرانس آمده:

در راستای پیشرفت و ارتقای سطح دانش علمی تلاشگران عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تکنولوژی های نوین کشور و به روز کردن دانسته های مجموعه‌های فعال، باهمکاری و حمایت وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای آموزشی-پژوهشی و پوشش رسانه‌ای شبکه سه سیما، روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های خبری، «کنفرانس «تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» با حضور مدیران و صاحبان صنایع و نیز مسئولین عالی‌رتبه کشوری مورخ هشتم اسفندماه سال جاری در سالن مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.