Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

مشاوره مدیریت ، بازاریابی و فروش ، برندینگ

کسب و کار بخشی از زندگی همه افراد است و داشتن کسب و کاری خوب و رو به پیشرفت خواسته بسیاری از افراد. مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ خدماتی است که به شما برای بهبود تجارتتان کمک می کند.

علوم مدیریت هر روز در حال پیشرفت بوده و این امکان برای کمتر کسی ممکن است که بتواند در همه شاخه های مدیریت مهارت کسب کند و از سوی دیگر صاحبان مشاغل و مدیران ارشد سازمان ها بدلیل مشغله زیاد در بسیاری از مواقع دچار روزمرگی شده و از بهبود و توسعه کسب و کار خود باز می مانند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن تیمی مجرب و با دانش روز مدیریت به شما کمک میکند تا از بهبود کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بازاریابی و فروش ضمن افزایش سطح فروش شما به توسعه کسب و کارتان کمک کرده و موجب رونق تجارت شما خواهد شد.

گروه بهسا چه در زمینه آموزش مدیریت و چه در بخش اجرا در کلیه مراحل توسعه کسب و کار در کنار شما بوده و با بررسی شرایط کسب و کار شما تضمینی برای پیشی گرفتن شما از رقیبان خواهد بود.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد توسعه یک کسب و کار همگون بودن سیاست ها و استراتژی ها و روش های اجرایی تمام بخش های سازمان در راستای رسیدن به یک هدف مشخص است از این رو شرکت بهسا با ارایه خدمات در کلیه زمینه های موردنیاز سازمان اهم از تدوین استراتژی برندینگ، پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و بازاریابی و فروش این موقعیت را برای سازمان شما فراهم می کند تا در کلیه زمینه های ذکر شده با یک استراتژی و روش واحد حرکت نماید.

شما می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره در وب سایت و یا تماس با کارشناسان گروه بهسا اطلاعات دقیقی از نحوه ارایه خدمات دریافت نمایید.

مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش

بهبود هر سازمانی مستلزم وجود یک نگاه برون سازمانی با دید جامع می باشد. دریافت خدمات مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش و همچنین منابع انسانی می تواند کمک شایانی به بهبود سازمان و تدوین فرآیندهای مدونی برای ارتقا سازمان باشد. هرچند هر یک از موارد در حوزه مشاوره مدیریت به صورت جامع و در راستای یک هدف باشد می تواند سند جامع و یک سویه را برای بهبود سازمان ایجاد کنند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با همکاری جمعی از باتجربه ترین متخصصین حوزه مدیریت و کسب و کار کلیه خدمات ذکر شده را در زمینه مشاوره برندینگ،بازاریابی و فروش، استانداردسازی، تدوین برنامه استراتژیک سازمان به صورت جامع ارایه نماید. انجام تجزیه و تحلیل بازار، امکان سنجی مشاوره، تدوین خطی و مشی سازمانی، تدوین چشم انداز و ماموریت سازمان، مشاوره تهیه نقشه استراتژیک سازمان و همچنین تدوین استراتژی راهبردی برند، طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند و آموزش منابع انسانی جهت انتقال صحیح هویت برند به مشتریان از جمله خدماتی است که می توانید از گروه بهسا دریافت نمائید. در کنار موارد ذکر شده و پیاده سازی یک سیستم جامع مدیریتی جهت اجرا و پیاده سازی استراتژی های تدوین شده می تواند تضمینی بر دستیابی سازمان به اهداف ذکر شده در سند استراتژیک باشد، از این رو گروه مشاورین مدیریت بهسا پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای ایزو و اخذ گواهینامه بین المللی را در دستور کار خود قرار داده و در کنار ارایه مشاوره از زمینه های ذکر شده پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت را جهت تدوین روش های اجرایی بهبود سازمان توصبه می نماید. شما می توانید جهت دریافت هر یک از خدمات ذکر شده به صورت مستقل و یا جامع در غالب مشاوره و یا اجرا از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره تلفن سراسری 02125917071 اقدام فرمائید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می باشد.