Articles Tagged ‘کلمات کلیدی’

شرکت پیاده سازی ، مشاوره و اخذ گواهینامه ایزو ( ISO)

شرکت پیاده سازی ، مشاوره و اخذ گواهینامه ایزو ( ISO)

سیستم مدیریت کیفیت و اخذ استاندارد ایزو در صورتی که به صورت صحیح مشاوره ، آموزش و پیاده سازی شده باشد می تواند تضمین بهبود مستمر و توسعه کسب و کار شما باشد. سیستم مدیریت کیفیت با تبدیل سازمان شما به یک سیستم فرآیند محور باعث ارزیابی مهمتر و اثربخشی فعالیت های انجام شده در سازمانها می گردد.

گواهینامه ایزو 9001 در این زمینه یک استاندارد پایه ای و مهم جهت توسعه کسب و کارها و پیاده سازی یک سیستم مدرن کیفیت است.

مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش

بهبود هر سازمانی مستلزم وجود یک نگاه برون سازمانی با دید جامع می باشد. دریافت خدمات مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش و همچنین منابع انسانی می تواند کمک شایانی به بهبود سازمان و تدوین فرآیندهای مدونی برای ارتقا سازمان باشد. هرچند هر یک از موارد در حوزه مشاوره مدیریت به صورت جامع و در راستای یک هدف باشد می تواند سند جامع و یک سویه را برای بهبود سازمان ایجاد کنند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد با همکاری جمعی از باتجربه ترین متخصصین حوزه مدیریت و کسب و کار کلیه خدمات ذکر شده را در زمینه مشاوره برندینگ،بازاریابی و فروش، استانداردسازی، تدوین برنامه استراتژیک سازمان به صورت جامع ارایه نماید. انجام تجزیه و تحلیل بازار، امکان سنجی مشاوره، تدوین خطی و مشی سازمانی، تدوین چشم انداز و ماموریت سازمان، مشاوره تهیه نقشه استراتژیک سازمان و همچنین تدوین استراتژی راهبردی برند، طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند و آموزش منابع انسانی جهت انتقال صحیح هویت برند به مشتریان از جمله خدماتی است که می توانید از گروه بهسا دریافت نمائید. در کنار موارد ذکر شده و پیاده سازی یک سیستم جامع مدیریتی جهت اجرا و پیاده سازی استراتژی های تدوین شده می تواند تضمینی بر دستیابی سازمان به اهداف ذکر شده در سند استراتژیک باشد، از این رو گروه مشاورین مدیریت بهسا پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای ایزو و اخذ گواهینامه بین المللی را در دستور کار خود قرار داده و در کنار ارایه مشاوره از زمینه های ذکر شده پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت را جهت تدوین روش های اجرایی بهبود سازمان توصبه می نماید. شما می توانید جهت دریافت هر یک از خدمات ذکر شده به صورت مستقل و یا جامع در غالب مشاوره و یا اجرا از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان در همین وب سایت و یا تماس با شماره تلفن سراسری 02125917071 اقدام فرمائید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می باشد.