ارایه خدمات مشاوره مدیریت جهت افزایش فروش

افزایش فروش خواسته هر صاحب کسب و کاری است. هر فروشنده ، تاجر و مدیری تمایل به افزایش فروش خود دارد اما چه روشی برای افزایش فروش مناسب است؟

در سالهای گذشته اولین چیزهایی که به ذهن مدیران می رسید تبلیغات، ارائه تخفیف و یا استخدام چند بازاریاب بوده و اینکه چه میزان این فعالیت ها موثر و یا پایدار بوده جای سوال دارد. امروزه شرکت های مشاوره مدیریت و مشاوران مدیریت در این حوزه وارد شده و خدمات متفاوتی را ارائه می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت بهسا با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی متشکل از مشاورین و متخصصین حوزه های مختلف بازرگانی ، صنعت و خدمات ، خدمات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهد. آنچه می تواند افزایش فروش شما را تضمین کند تحلیل صحیح از بازار، شناخت مشتریان ، تدوین مزیت های رقابتی، یافتن روش های اطلاع رسانی، آموزش مدیران فروش و ایجاد فرآیندهای مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان بصورت کاملاً علمی و براساس تجربیات آزمون شده می باشد.

استفاده از آخرین روش های جهانی منطبق با بازار ایران براساس علوم برندینگ و تدوین یک طرح بازاریابی موثر راه توسعه فروش شما را هموار نموده و در کنار آن مشاورین بهسا آماده ارائه خدمات دیگر جهت بهبود کسب و کار و تجارت شما نیز هستند.

 

خدماتی چون استاندارد سازی و اخذ گواهینامه های بین المللی ایزو ، خدمات تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین ، ایمیل مارکتینگ، وب برندینگ، مشاوره منابع انسانی و سرمایه گذاری در کنار هم و به صورت جامع و هدفمند می تواند افزایش فروش ، کاهش هزینه ها ، وفادارسازی مشتریان و ارئه خدمات با کیفیت در راستای برندسازی کسب و کار شما را تضمین کند.

 

 

 

                          
شماره تماس :      (5 خط)  7071 91 25 021

 فکس :               23 59 69 42 021

 پست الکترونیک :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدیریت :             این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وایبر بهسا :           0617 781 0938

Tags: افزایش فروش مشاوره بازاریابی برند مشتری مداری در فروش وفادارسازی مشتریان دریافت ایزو برندینگ مشاوره منابع انسانی وب برندینگ خدمات مشاوره مدیریت گواهینامه های بین المللی ایزو بازاریابی آنلاین ایمیل مارکتینگ مشاورین بهسا