مشاوره بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش بخشی بسیار مهم از هر تجارتی است. هر مدیری که کسب و کاری راه اندازی می کند به توسعه فروش و بازاریابی محصول خود می اندیشد اما امروزه بازار اکثر محصولات و خدمات بسیار رقابتی شده و با توجه به دقت خریداران در انتخاب محصول یا خدمات دهنده فروش و بازاریابی محصولات و خدمات به راحتی گذشته نیست.

افزایش درآمدهای حاصل از فروش نیازمند راه اندازی واحد بازاریابی، تحقیق وتوسعه و آنالیز بازار و رقبا و همچنین استفاده از روش های جدید در بازاریابی و فروش است اما ایجاد چنین بخش هایی در سازمان هم می تواند وقت گیر و هم پرهزینه باشد.

 گروه مشاورین مدیریت بهسا متشکل از کارشناسان خبره در حوزه های مختلف مدیریتی از جمله بازاریابی و فروش می تواند مشاور شما در توسعه واحد بازاریابی و فروش باشد خدمات ما در این حوزه متمایز و موجب بهبود روش ها و فرایندها می گردد.

نگاه جامع سیستم مشاورین مدیریت بهسا و همکاری با واحدهای مختلف تخصصی از جمله مبحث برندینگ، استانداردسازی و تجارت الکترونیک و آنلاین مارکتینگ می تواند بصورت همه جانبه در توسعه بازار شما و افزایش فروش نقش مستقیم داشته باشد.

کارشناسان بهسا همچنین جهت افزایش فروش و متعاقب آن وفادارسازی مشتریان با نگاه کارشناسی و برنامه ریزی دقیق خدمات ارتباط با مشتریان و وفادار سازی مشتری و ایجاد باشگاه مشتریان را در پروژه های خود پیاده سازی نموده و با یک نگاه جامع کلیه حلقه های مورد نیاز زنجیره فروش شما را بهم متصل می نمایند.

همچنین شما می توانید جهت ارتقا سطح علمی کارکنان فروش و مدیران فروش خود از خدمات آموزشی گروه مشارین مدیریت بهسا استفاده می نمایند.

آموزش دوره های بازاریابی و فروش در سطوح مختلف همچنین آموزش اصول و فنون مذاکره از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت بهسا می باشد.

 

 

           
شماره تماس :      (5 خط)  7071 91 25 021

 

 فکس :               23 59 69 42 021

 

 پست الکترونیک :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

مدیریت :             این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

وایبر بهسا :           0617 781 0938