مشاوره بازاریابی و فروش در استان گیلان و رشت

مشاوره بازاریابی و فروش در استان گیلان و رشت

هر چند استان گیلان و بالاخص شهر رشت یکی از استان هایی است که سابقه طولانی در زمینه توسعه و مدرن شدن دارد اما یکی از معضلاتی که امروز دامن این استان سرسبز را گرفته حوزه اقتصاد است. متاسفانه شاهد آن بودیم که در دهه های اخیر صنایع و کسب و کارها در این استان دچار افت شده و آسیب زیادی را متحمل شده اند.

هرچند عوامل گوناگونی ممکن است باعث کاهش عملکرد و بازدهی و نهایتا شکست کسب و کارها گردد اما نداشتن تیم متخصص در زمینه مارکتینگ و فروش و عدم اجرایی صحیح سیستم های بازاریابی یکی از مهمترین عوامل شکست کسب و کارهاست. مشاوره بازاریابی و فروش خدمتیست که از حدود صد سال گذشته در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی به مشاغل کمک کرده تا بتوانند راه کارهای خلاقانه و مفیدی را برای افزایش فروش بیابند.

 

گروه مشاورین مدیریت بهسا افتخار دارد در سال 93 و 94 با افتتاح مرکز خود در شهر رشت خدمات گسترده و تخصصی را در حوزه مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و پیاده سازی سیستم های مارکتینگ ارائه نموده و در این زمینه به فروشگاه ها، ارائه دهندگان خدمات، صنایع و کسب و کارها یاری دهد.

در صورتی که شما صاحب کسب و کاری در گیلان و یا شهر رشت هستید می توانید از این خدمات با بهترین شرایط بهره مند شده و تغییر محسوس را در کسب و کار خود ایجاد نمایید. گروه بهسا با در اختیار داشتن ابزارهای مختلف و منابع انسانی متخصص این امکان را دارد تا افزایش فروش و ورود به بازارهای جدید را برای شما تضمین نماید.

 

شماره تماس :      (5 خط)  7071 91 25 021 

فکس :                   23 59 69 42 021 

پست الکترونیک :   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدیریت :                این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وایبر بهسا                  0617 781 0938

Tags: مشاوره بازاریابی و فروش در رشت مشاوره بازاریابی دررشت مشاوره بازاریابی در استان گیلان مشاوره بازاریابی و فروش