سازمان توسعه تجارت: زمان برگزاری جشنواره برندهای برتر به اردیبهشت 95موکول شد

نوشته شده توسط گروه مشاوره مدیریت بهسا.

سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: نخستین جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی که پیش از این قرار بود در بهمن ماه امسال برگزار شود، به اردیبهشت ماه سال آینده موکول شد.

سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرده است که با توجه به درخواست و استقبال گسترده بنگاه های تولید و تجاری کشور برای مشارکت در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی، پایگاه الکترونیکی ثبت نام جشنواره به آدرس www.brand.tpo.ir بطور مجدد بازگشایی و ثبت نام برای متقاضیان تا 23 بهمن ماه امسال تمدید شده است.
بر اساس گزارش سازمان توسعه تجارت، 64 بنگاه اقتصادی کشور از محمدرضا مودودی معاون کمک های تجاری سازمان توسعه تجارت درخواست کرده اند که زمان ثبت نام در جشنواره برند تمدید شود.
برخی از این بنگاه ها، نبود زمان کافی برای ثبت نام و برخی مشکلات فنی دیگر را دلیل عدم حضور خود در این جشنواره اعلام کرده اند.
به گزارش ایرنا، مودودی در نشستی خبری اعلام کرده بود که زمان ثبت نام نخستین جشنواره انتخاب برندهای برتر ملی به پایان رسیده و این جشنواره در بیست و ششم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار می شود.
معاون کمک های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران، یکی از هدف های برگزاری نخستین جشنواره انتخاب برندهای برتر ملی در گروه های مختلف کالایی را معرفی شرکت ها و برندهای قدرتمند داخلی برای حضور در بازارهای رقابتی و بین المللی دانست.
وی اعلام کرد که در دوره نخست، 220 شرکت در پایگاه اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت ثبت نام کرده و پرونده تشکیل داده اند.
بر پایه تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، برند یعنی یک نام، عبارت، نشانه، علامت یا ترکیبی از اینها که با هدف متمایز کردن یک کالا یا خدمت از سایر کالاها و خدمات یک فروشنده یا برای ایجاد تمایز میان کالا و خدمت یک فروشنده با کالا و خدمات سایر فروشندگان به کار گرفته شود.

 

منبع: ایرنا