جزئیات دو آزمون بزرگ استخدامی در سال ۹۴/ وجود ۲.۳ میلیون کارمند دولتی

جزئیات دو آزمون بزرگ استخدامی در سال ۹۴/ وجود ۲.۳ میلیون کارمند دولتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به استخدام سال‌های 91 و 92 که بلاتکلیف مانده بود، اظهار داشت: در بودجه سال 94 مقدمات تعیین تکلیف آنها فراهم و به تمامی استانداری‌های کشور اعلام شده است، تا افرادی که فرایند مجوز استخدام آنها از طریق نشر عمومی در روزنامه‌های کثیرالانتشار بوده و مسیر گزینش را طی کردند، اسامی آنها در سامانه «کارمند ایران» قرار گیرد تا مرحله نهایی استخدام از سازمان مدیریت پیگیری شود.

رئیس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تصریح کرد: در مورد تمامی استخدامی‌های سال‌های 91 و 92 به دستگاه‌های ذی‌ربط اعلام شده که اسامی پذیرفته‌ شدگان را وارد کرده تا نسبت به بررسی و صدور شماره مستخدم برای آنان اقدام گردد.

وی در مورد استخدامی‌های وزارت نفت گفت: کارهای مربوط به استخدامی‌های این وزارتخانه سال قبل تعیین تکلیف شد.

جمالی قمی در مورد استخدام دستگاه‌ها در سال جاری بیان کرد: در دو مقطع زمانی بر اساس دستورالعمل شورای توسعه مدیریت آزمون‌های استخدامی برگزار می‌شود.

برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی خاورمیانه در تهران

برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی خاورمیانه در تهران

تهران - ایرنا - بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی و گلین) خاورمیانه چهارم اردیبهشت ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه بیش از 210 شرکت داخلی و 53 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از 9 کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یونان، مالزی و کره جنوبی نیز جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی آغاز به کار کرد

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی آغاز به کار کرد

بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی بدون حضور رئیس‌جمهور در سالن اجلاس سران امروز آغاز به کار کرد. در این جشنواره از طرح‌های پژوهشی برتر داخلی و خارجی تقدیر می‌شود.در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی که برخلاف هر سال بدون حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود، ۱۷ طرح مورد تجلیل قرار می‌گیرند که از این تعداد ۱۰ طرح برگزیده داخلی و هفت طرح برگزیده خارجی هستند.

در این مراسم لوح تقدیر و تندیس، جوایز مادی و معنوی به صاحبان طرح‌های برگزیده اعطا می‌شود و همچنین برای بهره‌مندی از امکانات ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر، این افراد به سازمان سنجش و آموزش کشور معرفی می‌شوند تا طبق آیین‌نامه مربوطه از تسهیلات برخوردار شوند. همچنین صاحبان طرح‌های برگزیده به بنیاد ملی نخبگان معرفی می‌شوند تا از تسهیلات این بنیاد برخوردار شوند.
این جشنواره در ۱۶ گروه علمی برگزار شده است که در آن گروه‌های زیست فناوری و محیط زیست،‌ علوم پایه پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، برق و رایانه بیشتر حضور دارند.

کنفرانس «امنیت اطلاعات» در تهران برگزار می‌شود

کنفرانس «امنیت اطلاعات» در تهران برگزار می‌شود

گروه تولیدی برنامه های فناوری اطلاعات صدا و سیما و شرکت پیشگامان فرهنگ به‌روز، روز جمعه، ۸ اسفند ۹۳ کنفرانسی تحت عنوان «تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» برگزار خواهند کرد که به مباحث متنوع حوزه آی‌تی و امنیت اطلاعات خواهد پرداخت.

کنفرانس ««تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» با حضور دست‌اندرکاران حوزه فناوری برگزار می‌شود. در این رویداد به مباحث متنوع حوزه فناوری اطلاعات، شامل فضاهای ابری، رایانش ابری، مهندسی اجتماعی، محافظت از اسناد دیجیتالی، تجارت الکترونیکی، کارآفرینی از دیدگاه استارت‌آپ‌ها و سبک زندگی دیجیتالی پرداخته می‌شود و صاحب‌نظران در آن به بحث و گفتگو می‌نشینند. در وب‌سایت رسمی این کنفرانس آمده:

در راستای پیشرفت و ارتقای سطح دانش علمی تلاشگران عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تکنولوژی های نوین کشور و به روز کردن دانسته های مجموعه‌های فعال، باهمکاری و حمایت وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای آموزشی-پژوهشی و پوشش رسانه‌ای شبکه سه سیما، روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های خبری، «کنفرانس «تکنولوژی، آموزش و توسعه فناوری اطلاعات» با حضور مدیران و صاحبان صنایع و نیز مسئولین عالی‌رتبه کشوری مورخ هشتم اسفندماه سال جاری در سالن مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.